תאונת אופניים - המדריך להגשת תביעה

אם רכב פוגע בהולך רגל או רוכב אופניים הנפגע מהרכב, יהיה נפגע תאונת דרכים וזכאי, לתבוע כסף מחברת הביטוח שבה מבוטח בעל הרכב. במקרים של תאונת פגע וברח, לא ניתן לתבוע את חברת הביטוח היות וזהות הרכב הפוגע, אינה ידועה. על מנת לפצות את הנפגע, רוכב האופניים, יש לברר לגבי תאונת אופניים- המדריך להגשת תביעה. יש להדגיש, כי כל מה שקשור לתאונות אופניים, הן נחשבות לתאונות דרכים לכל דבר ועניין. ישנם מצבים, בהם רוכבי האופניים, נסעו על כביש משובש, או בור בכביש, כך שהם יכולים לתבוע את הגוף האחראי לתחזוקה של העיר או האזור בו נגרם להם נזק.
 
תאונות אופניים בדרך לעבודה או ממנה
 
כל תאונת דרכים, על רכב שהוא דו גלגלי או רכב רגיל, אשר קרתה מהעבודה או בדרך אליה, נחשבת כתאונת עבודה. את התביעה, ניתן להגיש בביטוח הלאומי, כך שהמעביד, הוא זה שישלם באמצעות הביטוח הלאומי בו העובד מבוטח,.  את הפיצויים שייקבעו, על פי הנזק שנגרם לרוכב האופניים. את כל הפרטים לגבי תאונת אופניים- המדריך להגשת תביעה.  על מנת להשיג את הזכויות של הנפגעים, מומלץ להגיע לכל גוף העוסק בתביעה מסוג זה, אם ביהמ"ש או המוסד לביטוח לאומי, יחד עם עורך דין, המתמחה בדיני נזיקין ותאונות דרכים, כך שתקבלו ייצוג מקצועי ע"י מומחה בתחום, המעיר היטב את ההליכים, הבירוקרטיה, כך שיכול לנקוט באסטרטגיה טובה ומושכלת, כך שהנפגע ישיג את המקסימום המגיע לו.
 
כדאי למי שרוכב קבוע על אופניים לדעת את הפרטים בדבר תביעה בגין תאונת דרכים
 
היום, במיוחד בערים הצפופות, כאשר ישנם פקקים, אין חניה, הדלק יקר ויש כאלה שמעוניינים בין היתר לשמור על כושר גופני, רבים רוכבים על אופניים מסוגים שנים, כגון אופניים רגילים , אופניים חשמליים ועוד. בגל ריבוי האופניים בעיר, גם תאונות של רוכבי אופניים גדלות וזו הסיבה, שיש לוודא את כל הפרטים הנחוצים, בדבר תאונת אופניים- המדריך להגשת תביעה, כ שתדעו מה הזכויות שלכם, כיצד מגישים תביעה ומי עורכי הדין אשר מתמחים בסוג זה של תביעות נזיקין.
 
לכל מידע נוסף פנו אלינו משרד    וקבלו פרטים מלאים.