תביעת נזיקין נגד עירייה

דיי לצפות בתכניות תחקירים טלוויזיוניות כמו כלבוטק ועובדה כדי להבין שגם רשויות עירוניות עלולות לעתים לטעות בשוגג, או שלא בשוגג, כשקורבנות הטעות הם כמובן אתם – האזרחים. כבר נשמעו לא מעט סיפורים על חברות מים עירוניות שהמציאו חשבונות מין מנופחים לדיירים שכלל לא גרו בדירות המדוברות, ועוד האשימו אותם בגניבת מים. שמענו לא מעט סיפורים על דו"חות חנייה לא מוצדקים, צביעת פסי חנייה אפורים לאדום-לבן כדי להצדיק את הדו"ח, ועוד כל מיני תרחישים שקשה יהיה לכם להוכיח שאתם הצד הצודק בהם. לכן, תביעות נזיקין נגד עירייה זה לא דבר חריג, אלא משהו שעלול לקרות לכל אחד. כאשר אתם גרים בעיר שידועה ככזו שהעירייה שלה נתבעה בתביעות כאלו, מוטב לוודא שיש לכם עורך דין מומחה בניסוח תביעת נזיקין נגד עירייה: לעולם לא תוכלו לדעת מתי זה יתפוס אתכם, והיכן.
 
כיצד מנסחים תביעת נזיקין נגד עירייה?
 
תחילת העבודה על התביעה היא בכם. אתם צריכים להיות בטוחים שנעשה לכם עוול, וזה לא כל כך קשה להגיע למסקנה הזו. אם אתם זוכרים שהעירייה התנהלה בהתנהלות מסוימת ולפתע שינתה אותה, ואתם נפגעתם מכך, רוב הסיכויים שזו עילה לתביעה, אם כי לא בהכרח. מה שכן, הניצוץ הראשוני חייב לבוא מכם, כמי שחשים נפגעים מהתנהלות העירייה. את הניסוח יהיה מוטב להפקיד בידיו של עורך דין מומחה בתביעות עירייה. עורך דין כזה חייב להיות חלק ממשרד עורכי דין הנעזר בחוות דעת משפטית של מומחה משפטי מטעם אותו משרד. עורך דין שעובד לבד, ללא הסתמכות על חוות דעת מומחים אינו מהווה סימן טוב להצלחה בתביעה שלכם.
 
כיצד מתרגמים את חוות הדעת המשפטית לכתב תביעה בוסרי?
 
תרגום חוות הדעת המשפטית נעשה על סמך העניין אליו נקלעת. למשל, אם חוות הדעת מכילה נושאים כלליים העוסקים בגבייה על חנייה, לוקחים רק את העניינים הקונקרטיים הנוגעים למקרה הדו"ח חנייה שלך, ונצמדים להשתלשלות האירועים על פי סדרם. בדרך זו, גדלים הסיכויים שלכם ושל עורך דינכם לנצח בתביעה זו את העירייה, ולזכות בפיצויים המגיעים לכם מן התקרית שהיא עירבה בה אתכם על לא עוול בכפכם.
 
למידע נוסף, פנו אלינו      עורכי דין תביעת נזיקין נגד עירייה!